Článek: Steeda historie - proč vy byste měli vybrat Steeda.

Se Steedou, která je na evropském trhu nová, se někteří lidé možná chtějí dozvědět více o tom, proč je Steeda tou pravou volbou pro váš výkon Ford.

Vzhledem k tomu, že Steeda je specialistou pouze na Ford více než 20 let, máme bezkonkurenční zkušenosti s Mustangy a Focus' v průběhu let, na silnici a na dráze.

Podívejte se na tento videohovor s Dariem Orlandem, zakladatelem Steedy:

Nejen, ale tým Steedy žije v rychlém životě Fordu:

Dario Orlando, zakladatel Steedy, je nositelem prestižního ocenění od samotného Fordu jako jeden z 5 „Mustang Legends“ spolu s ikonami jako Carroll Shelby, Parnelli Jones, Steve Saleen a Jack Roush. Jeho dědeček pracoval pro Ford 7 let poté, co společnost Henry Ford založil společnost, a jeho otec byl návrhářem ve Fordu. Sám Dario byl testovacím jezdcem Fordu a mimo jiné pomohl vyvinout zavěšení XR4i Sierras! Dario byl také Ford racing jezdec a příležitostně stále otáčí volantem pro Steedu, která nedávno řídila naše závodní auto číslo S550 Mustang 20 k vítězství (opět!) - obrázek níže.

Steeda Q500R Číslo 20 Mustang GT závodní auto

Glen Vitale, viceprezident společnosti Steeda, je také vášnivým závodníkem a byl jezdcem číslo 2 ve vytrvalostní etapě posledního vítězství závodního vozu číslo 20 a také vlastní svůj vlastní závodní vůz MX5 a také závodí na Steeda mk1. Focus závodní auto. (jak je vidět níže v rané iteraci!)

Racing je v DNA Steedy. Jak říká Dario, trať vám buď ukáže pravdu, nebo vám ukáže, že se mýlíte!

Dario s mk1 Focus Stzávodní auto eeda

Scott Boda, náš tovární manažer, je vášnivým a úspěšným závodníkem, který se dobře používá k praskání kol a nýtů.
Steeda Scott Boda a Drag Fox tělo Mustang
Rodney Williamson, náš vedoucí prodeje v USA, je uznávaným a úspěšným závodníkem Mustangu s mnoha vítězstvími, které se v průběhu let rozrostly.

Robbie Kazandjian, vedoucí Steeda Europe, evropská paže Steeda, nemá zkušenost s výše uvedeným týmem, ale soutěžil ve sprintech a vyhrál také několik trofejí.

Stejně jako tito nadšenci závodníků na všech úrovních společnosti, i zde je historie naší společnosti, která vás ujistí, že se rozhodnete správně, když zvolíte Steedu.

Naše certifikace ISO 9001 ukazuje, že dodržujeme nejvyšší standardy kvality, zatímco náš dlouhodobý vztah s Fordem, včetně výrobních dílů pro Ford, vám řekne vše, co potřebujete vědět.

Některé Steeda zdůrazňuje pro vás absorbovat: **

Steeda prohlašuje více vítězství a více šampionátů a rekordů v kolech s vozy vybavenými Steedou než všichni naši soupeři v Shelby, Roush a Saleen COMBINED
Steeda byla první firmou se schválenou kalibrací ECU v prodejně Ford
Steeda je největší světový specialista Performance Ford
Steeda's 1993 Cobra R byla první Cobra R, která vyhrála závod v soutěži.
Steeda's 1995 Cobra R Race Mustang vyhrál šampionát a získal více bodů než VŠECHNY OSTATNÍ MUSTANGY KOMBINOVANÉ!
V SCCA National Run-Offs v 2006 jsou všechny šest Mustangů v top pozici vybaveny Steedou.
V 2007u v Daytona Tom Ellis vyhraje nejen se svým Steedem Mustangem, ale i s novým rekordem Lap, ale také s každým dalším vozem v závodě!
Také v 2007u byl finálový závod NASA American Iron Series zakončen trojnásobným vítězstvím Steeda, když na stupních vítězů zvítězili Robin Burnett, Aaron Bambach a Rob Brent.
2014, viděl vydání filmu "Need for Speed" představovat hrdinu Mustang jako vůdčí vůz. Samozřejmě s žádným CGI a jen skutečným kaskadérským řízením, Hollywood potřeboval to nejlepší. Celkem sedm Mustangů speciálně upravených pro přísnou jízdu potřebnou pro film "Need for Speed" je postaveno na všech úpravách pomocí úprav zavěšení poskytovaných firmou Steeda Autosports.
Níže je krátké video, kdy časopis Motor Trend vytáhl z naší sbírky několik historických závodních aut Steeda.

Doufáme, že vás to přiměje myslet, kdykoli uvidíte společnost vyrábějící součásti Mustang nebo prohlašující, že jsou specialisty Mustang nebo Ford. Zeptejte se sami sebe:

1. Pracují POUZE na Fordu nebo dělají díly pro různé značky. Pokud ano, kolik času se mohou věnovat tomu, aby byly díly Ford nejlepší?

2. Závodí své vozy a vyhrají?

3. Ford je používá pro výrobu specializovaných výkonových dílů a Ford hodnotí svého majitele jako "legendu Mustang"?

Protože pokud odpověď na tyto otázky není ano, možná byste měli zkusit Steedu a zažít "The Steeda Difference"

Dozvědět se více

Steeda sponzor NMRA Přetáhněte třídu + Drag Heroes!
Novinky

Steeda pokračuje v našem závazku k závodění – s více než 28 lety na trati! Společnost Steeda Autosports uzavřela smlouvu s NMRA o sponzorování Limited Street Class. NMRA nabízí...

Proč mezichladiče CP-E (Custom Performance Engineering)?